Gorzów: Awaria magistrali ciepłowniczej na Teatralnej

2021-11-30 15:45
kaloryfer
Autor: Michał Rejduch Program będzie skierowany do właścicieli lokali w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych

Na dworze zimno, a w mieszkaniach zimne kaloryfery. Wielu gorzowian będzie musiało radzić sobie przez kilkadziesiąt godzin bez ogrzewania. Winna temu jest awaria ciepłociągu na ul. Teatralnej. Awaria powinna być usunięta w nocy z 1 na 2 grudnia.

Bez ciepłej wody i ogrzewania - elektrociepłownia naprawia ciepłociąg a mieszkańcy mają kłopoty. Zimne godziny może mieć nawet kilkadziesiąt tysięcy gorzowian. Komu zimno?

Zimne kaloryfery są na Dolinkach, w spółdzielniach mieszkaniowych Włókno, Metalowiec, w budynkach przy ul. Warszawskiej, Słabońskiego, Teatralnej. Zimno jest w Liceum Plastycznym, Szkole Muzycznej I stopnia, "Siedemnastce", w przedszkolu nr 9 i Domu pomocy społecznej nr 1. Z chłodem muszą sobie radzić także filharmonicy, aktorzy gorzowskiego teatru, akademicy z AJP i pracownicy innych instytucji i firm, które znajdują się w tej części miasta.

Energetycy zakładają, że awarię uda się szybko usunąć i w nocy z 1 na 2 grudnia dostawy ciepła będą mogły być wznowione.

QUIZ: Mikołajkowy generator pomysłów na prezent dla niej

Pytanie 1 z 7
Kiedy Ona ostatnio była u kosmetyczki lub fryzjera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE