Gorzów: Agresywny 45-latek zaatakował policjantów. Usłyszał siedem zarzutów!

2021-04-19 15:15
gorzów policja wóz
Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Znieważył gorzowskich mundurowych, groził im pozbawieniem życia oraz naruszył nietykalność cielesną. Sprawę prowadzi gorzowska prokuratura. Do zdarzenia doszło środę (14.04) przy ulicy Słonecznej w Gorzowie.

Do pięciu policjantów wykonujących czynności służbowe na gorzowskim osiedlu podszedł mężczyzna. Zaczął wykrzykiwać wulgarne hasła pod ich adresem. Mundurowi uspokajali go, ale to go jeszcze bardziej rozwścieczyło.

Dalej ich znieważał i groził im pozbawieniem życia. Napastnik został obezwładniony i trafił na komendę, gdzie dalej był agresywny. Wpadł w furię, doszło nawet do rękoczynów. 45-latek jednego policjanta uderzył w klatkę piersiową a drugiego kopnął. Zastosowano wobec niego środki przymusu bezpośredniego.

Zatrzymany jak i jeden z funkcjonariuszy trafili do szpitala. Agresor usłyszał siedem zarzutów m.in. związanych z groźbami, naruszenia nietykalności fizycznej policjanta, znieważenia.

Znowu za szybko. 229 km/h po „esce”!
Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE