Kosz Gorzów

Autor: Piotr Drabik from Poland/www.wikipedia.org,reprodukcja se Agnieszka Szott-Hejmej podczas Mistrzostw Europy w Katowicach

Gorzów: Agnieszka trenuje grając i staje na podium.

2020-07-20 16:04

Agnieszka Szott - Hejmej koszykarka gorzowskiego AZS AJP pokazała , że w rywalizacji 3X3 też radzi sobie świetnie.

Gorzowska koszykarka Agnieszka Szott - Hejmej na podium Międzynarodowych Zawodów w Koszykówce 3X3.​ Występująca w zespole Team Poland 3 zawodniczka AZS AJP Gorzów wspólnie z koleżankami stanęła na drugim stopniu podium podczas rozegranych w czeskim Brnie zawodów 3x3 Chance Tour. Zespół Team Poland 3 z Agnieszką Szott - Hejmej w składzie, dopiero w finale uległ innej polskiej ekipie drużynie Team Poland 4. Wcześniej zespół w którym występowała gorzowska zawodniczka pokonał dwa zespoły z Czech Wonderky 21:3 i Kakanda 17:5. W ćwierć finale Team Poland 3 pokonał Team Poland 2  22:9. W półfinale biało-czerwone czekało już trudniejsze zadanie, bo spotkały się z Hvězdice z Brna. Po bardzo zaciętym spotkaniu Team Poland 3 wygrał 21:17. Finał turnieju 3x3 Chance Tour Brno był polski, a w nim Team Poland 3 przegrał z Team Poland 4 19:21.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Z którego miasta jest bliżej do Katowic?