Gorzów: 22-latek próbował uciec przed odsiadką, policjant okazał się szybszy

2022-09-21 12:49
gorzów poszukiwany
Autor: Materiały Lubuskiej Policji

22-latkowi z Gorzowa pozostały ponad dwa lata do spędzenia w więzieniu. Być może wziąż chodziłby na wolności, gdyby nie przypadkowa interwencja policjantów prewencji.

Ci wezwani zostali do podejrzenia, że grupa spożywa alkohol w pobliżu pawilonu handlowego przy ulicy Marcinkowskiego. Kiedy funkcjonariusze przystępowali do legitymowania, jeden z mężczyzn zerwał się na równe nogi i ruszył do ucieczki. Mówi Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji:

NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57

Szybka natomiast i zdecydowania reakcja policjantów nie pozwoliła na to, żeby młody człowiek zgubił mundurowych. Po krótkiej chwili został on zatrzymany.

Reakcja nie pasowała do groźby mandatu za piwo w plenerze. Po akcji policjanci rzucili okiem do bazy danych. Okazało się, że 22-latek spanikował z powodu czekającej go odsiadki. Na swoim koncie ma kradzieże z włamaniem.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Kanały i cieśniny. Nawet najlepsi mogą mieć problem

Pytanie 1 z 10
Ile lat trwała budowa Kanału Sueskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE