Gorzów: 13 marca ruszają prace na skrzyżowaniu Chrobrego z Jagiełły. Drżyjcie kierowcy

2021-03-09 15:02
Gorzów: Chrobrego
Autor: SG Kierowcy nie będa mieć lekko.

Od soboty szykują się ogromne utrudnienia dla zmotoryzowanych w centrum miasta. Połowa skrzyżowania Chrobrego z Jagiełły będzie wyłączona z ruchu. Zaczynają się tam prace związane z przebudową Chrobrego. Mieszkańcy muszą przygotować się na korki, jakich to miasto jeszcze nie widziało.

Czy gorzowskie centrum stanie i się zakorkuje? Na sobotę (13.03) zaplanowano początek prac na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Jagiełły. To najbardziej obciążona krzyżówka w mieście. Z ruchu wyłączona zostanie połowa skrzyżowania. Gorzowscy urzędnicy nie są w stanie określić ile potrwają prace. Nie wiadomo bowiem co znajdą w ziemi archeolodzy. W każdym razie gorzowscy kierowcy muszą się przygotować na spore utrudnienia.

W rejonie samego skrzyżowania to zawężenie które będzie, spowolni i utrudni ten ruch. Niestety będziemy musieli ul. Sikorskiego często się przedostawać również ze względu na zamknięcie ul. Spichrzowej. Trzeba będzie się przygotować na niesamowite objazdy i korki - mówi Agnieszka Surmacz, zastępca prezydenta ds gospodarki.

Gorzów: Chrobrego
Autor: SG Prace na skrzyżowaniu ruszą w okolicy świąt.

Prace na skrzyżowaniu to część przebudowy ulic Chrobrego i Mieszka I. Cała inwestycja ma być gotowa do końca roku. Jej koszt to ponad 69 milionów złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE