Ogromny mróz dotrze do Polski, i to już w listopadzie. Ten wyż nie da nam spokoju

i

Autor: J_Blueberry/cc0/Pixabay.com Na termometrach ok. 10 stopni, ale jeszcze w listopadzie do Polski ma dotrzeć ogromny mróz z północy Europy

prognoza pogody

Fala ochłodzenia coraz bliżej Gorzowa. Będzie bardzo zimno! Uważajcie na drogach

2023-11-20 11:27

Sprawdziliśmy prognozę pogody na zbliżający się tydzień w Gorzowie! Czy jesienne temperatury pojawią się niebawem w naszym mieście? Ile stopni na termometrach możemy się spodziewać? Kiedy przymrozki? O tym poniżej!

Prognoza pogody Gorzów Wielkopolski

Końcówka listopada nie przywita nas istnie wiosennymi temperaturami. Cieplejsze kurtki możemy już powoli wyciągać z szafy, bo będzie bardzo zimno!

Pogoda Gorzów Wielkopolski. Prognoza pogody na najbliższy tydzień w Gorzowie

Fala ochłodzenia nadciąga nad Gorzów. Już w nocy z wtorku na środę będzie aż -5 stopni Celsjusza, a to dla kierowców oznacza niemałe skrobanie szyb przed pojechaniem do pracy. W pozostałych dniach temperatura będzie oscylować w granicach od 3 do nawet 11 stopni w dzień. W nocy od -5 do +2 stopni Celsjusza.

  • Wtorek (21 listopada): -1 w nocy i 7 w dzień. Pochmurno;
  • Środa (22 listopada): -5 w nocy i 0 przez caly dzień. To będzie zdecydowanie najzimniejszy dzień!;
  • Czwartek (23 listopada): - 0 w nocy i aż 11 stopni w dzień. Duży przeskok temperaturowy w ciągu kilku godzin. Poza tym pochmurno i miejscami może popadać. Uważajcie na drogach!
  • Piątek (24 listopada): 2 stopnie w nocy i 10 w dzień. Miejscami spory deszcz;
  • Sobota (25 listopada): Deszcz nie będzie omijał Gorzowa i też znacznie się ochlodzi. 1 stopień w nocy i 5 w ciągu dnia.
  • Niedziela (26 listopada): -2 w nocy i 3 w ciągu dnia. Koniec tego tygodnia nie będzie zbyt miły, jeśli chodzi o pogodę.
Mimo złej pogody turyści ciągle odwiedzają Bieszczady
Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE