Dentyści i fizjoterapeuci czekają na młodych gorzowian

2021-11-05 17:04

W sobotę (6.11) Dzień Otwarty w centrum medycznym Buszkiewicz przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Placówka niedawno zaczęła działać, chce pokazać się mieszkańcom. Bezpłatne porady dla dzieci i młodzieży, ale także zbiórka na szczytny cel.

W sobotni poranek będzie można skorzystać z darmowych badań i konsultacji. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek. Pociechy wraz z rodzicami nie muszą się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść i ustawić się w kolejkę. Dostępnych będzie kilku specjalistów.

- Zrobimy przegląd jamy ustnej wraz z instruktażem higieny, który zaowocuje w przyszłości zdrowszymi zębami. Badania wad postawy i konsultacje z fizjoterapeutą, komputerowe badanie stóp. Zapraszamy dzieci także z pupilami, psami. Organizujemy zbiórkę na rzecz OTOZ Animals - mówi Henryk Buszkiewicz, menadżer centrum.

gorzów badanie dzieci 2
Autor: Fragles Centrum mieści się przy Wyszyńskiego.

Wybrany zostanie najpiękniejszy pies, będzie można także zwiedzić placówkę. Darmowe badania w sobotę w godz. od 10 do 15 w centrum medycznym przy Wyszyńskiego 155. Szczegóły można znaleźć na facebooku i stronie placówki.

Marcinek ma już nową rodzinę

QUIZ: Co pamiętasz z Mickiewicza? 10/10 zdobędzie tylko prymus

Pytanie 1 z 10
”Reduta Ordona”:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE