Decathlon w Gorzowie. Sklep powstanie przy wylocie na Gdańsk

2022-11-30 10:43
Decathlon ostrzega przed niebezpiecznym produktem
Autor: Grzegorz Kluczyński Decathlon ostrzega przed niebezpiecznym produktem

Na ten sklep czekało wielu. W każdym większym mieście wokół Gorzowa Decathlon już dawno otworzył swoje placówki. W końcu pojawi się też w naszym mieście - tuż przy wylocie na Gdańsk.

Otwarcie Gorzów Power Center, czyli nowoczesnego parku handlowego zlokalizowanego na obrzeżach Gorzowa zaplanowano na wiosnę 2024 roku. W tym miejscu jeszcze jest szczere pole, ale pierwsze prace budowalne rusza już niebawem. Jak obiecuje inwestor, będzie to na wiosnę 2023 roku.

Decathlon w Gorzowie będzie miał wielkość 2500 metrów kwadratowych. W Parku Handlowym zlokalizowanym przy ulicy Walczaka i Jedwabniczej powstanie też ogromna Biedronka, Martes Sport, szwedzki multimarket Jula oraz największy w Gorzowie sklep modowej marki Sinsay.

Na działce obok, w bezpośrednim sąsiedztwie parku handlowego powstanie Selgros. To również nowość na skalę Gorzowa, bo do tej pory mieszkańcy miasta mieli do dyspozycji jedynie dyskonty i markety. Po zamknięciu sklepów Tesco okazało się, że największym marketem w Gorzowie pozostał Kaufland.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE