Darmowe wejścia na gorzowską Słowiankę dla dzieci. Kiedy można popływać?

2021-06-30 15:10
gorzów słowianka wakacje
Autor: archiwum redakcji Dzieci najchętniej korzystają z rekreacji.

Gorzowskie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne przy ul. Słowiańskiej włączyło się, tak jak placówki kultury, w organizację wakacyjnego czasu wolnego. Dzieci, które zostały w mieście nie powinny się nudzić.

Od czwartku (1.07) ruszają wakacje na gorzowskich basenach. Tym razem przygotowano propozycje dla konkretnej grupy wiekowej w konkretnych dniach i godzinach. Z letniej oferty skorzystają dzieci do 10 roku życia. Dlaczego akurat oni?

- Teraz, kiedy byliśmy zamknięci przez pandemię, nie mogliśmy realizować powszechnej nauki pływania dla byłych klas drugich i doskonalenia dla trzecioklasistów. To jest właśnie rekompensata dla nich- bezpłatne wejścia przez dwa miesiące- wyjaśnia Joanna Kasprzak Perka, prezes Słowianki.

Będą to dwie godziny w cztery dni w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 17 do 19 oraz w środy od 10 do 12. Opiekun- rodzic, rodzeństwo czy dziadek - będzie musiał kupić specjalny bilet. Dzieci powinny zabrać ze sobą legitymację szkolną. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Obowiązują pewne obostrzenia- w holu Słowianki nosimy maseczki. Na obiekcie jednorazowo może przebywać 330 osób czyli zajętych może być 75 procent miejsc. Szczegóły na stronie internetowej sportowego kompleksu.

Basen w Fordonie został otwarty. Jak wygląda w środku?
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE