Chwile grozy na parkingu marketu przy Matejki w Gorzowie [ZDJĘCIA]

2021-03-26 17:03
gorzów pozar matejki 1
Autor: Tozial Klienci zostali wyprowadzeni na zewnątrz.

Sytuacja wyglądała groźnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Przerwę w zakupach musieli zrobić klienci, a pracownicy w pracy. Akcja gaśnicza trwała kilkanaście minut. Po sprawdzeniu terenu wszystko wróciło do normy.

Pracownicy i klienci Kauflandu zostali ewakuowani, najedli się strachu. Do zdarzenia doszło w piątek po południu (26.03). Tuż przed godz. 15 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze. Dym widoczny był z daleka, wydobywał się z parkingu przy Kauflandzie. Okazało się, że palił się zaparkowany tam bus.

gorzów pozar matejki 2
Autor: Tozial W działaniach udział brali strażacy oraz policja,

- Ogień szybko został ugaszony, ale pojazd doszczętnie spłonął, w działaniach brały udział dwa zastępy – przekazał Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków.

Oprócz strażaków na miejscu działali także policjanci. Co było przyczyną ognia, zwarcie instalacji czy może podpalenie, ustalą biegli.

Niebezpieczny pustostan straszy w centrum Szczecina

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE