Chcecie wysłać życzenia bliskim? Najlepiej na „gorzowskich” kartkach świątecznych

2022-12-09 13:08
Gorzów: kartki świąteczne
Autor: SG

Maraton pisania życzeń na kartkach świątecznych zaplanowano na środę, w Askanie. Miasto wydało kilkaset kart bożonarodzeniowych, a poczta specjalny znaczek. Nic tylko wysyłać.

Wyślij rodzinie lub znajomym kartkę świąteczną z Gorzowem​. W środę [14 grudnia] w Askanie odbędzie się maraton pisania kartek świątecznych. Miasto wspólnie z pocztą przygotowało kilka wzorów. Na kartach są widoki bożonarodzeniowo udekorowanego miasta, a także Stefania, czyli gorzowski nosorożec i Szymon Gięty w świątecznym anturażu. Do tego będą jeszcze specjalne znaczki.

To prawdziwy znaczek, który został wydany z logo kampanii „Gorzów blisko świąt” i to jest normalny znak opłaty pocztowej. Zawsze podkreślam, że znaczek jest takim ambasadorem pewnego wydarzenia, miejsca, kultury. Mam nadzieję, że znaczek będzie krążył po całym świecie - mówi Michał Kuściński, dyrektor Poczty Polskiej w Gorzowie.

Znaczków przygotowano 240 sztuk, kartek pocztowych trochę więcej. Mieszkańcy otrzymają je za darmo podczas akcji pisania życzeń. Na miejscu będzie też skrzynka pocztowa, do której będzie można wrzucić świąteczne kartki z życzeniami dla najbliższych. Maraton w środę od godz.15.

Red Hot Chili Peppers - jak dobrze znasz legendę funk rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się pierwszy gitarzysta Red Hot Chili Peppers?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE