Budnex Stal Gorzów nadal osłabiona ale u siebie liczy na wygraną

2021-10-28 17:36
stal zagłebie
Autor: coola

ORLEN Upstream SRS Przemyśl to najbliższy rywal piłkarzy ręcznych Budnexu Stali Gorzów w 7 kolejce centralnej I ligi

Szczypiorniści z Przemyśla są na 5 miejscu w tabeli mają rozegranych 6 spotkań z czego 3 wygrali. Stalowcy maja na koncie 2 zwycięstwa w 5 meczach i są na 9 miejscu w tabeli. Statystyki jednoznacznie więc faworyta nie wskazują. Stal jest jednak w nieco gorszym położeniu przed tym meczem bo w zespole nadal problemem są kontuzje ważnych graczy i w tym meczu również kilku z nich zabraknie.

Dlatego jeszcze ten mecz nie będzie jeszcze w naszym optymalnym ustawieniu. Dlatego musimy się kolejny raz mocno postawić bo nasza kadra nie ulegnie polepszeniu. Jeszcze chwile musimy poczekać na tych zawodników , na których czekamy z utęsknieniem. Mówi Oskar Serpina trener stalowców.

Czy atut własnej hali wystarczy aby zniwelować braki kadrowe? Przekonamy się w najbliższą sobotę (30.10) Początek meczu w hali przy Szarych Szeregów o godzinie 17.

QUIZ. Jeszcze XX, czy już XXI wiek? Ważne wydarzenia z przełomu wieków. Niby niedawno, ale nie myśl o komplecie

Pytanie 1 z 15
W którym wieku Senat USA uniewinnił prezydenta Billa Clintona w procesie impeachmentu, w związku z seksaferą z Monicą Lewinsky?
Świt Skolwin gotowy na przyjęcie Legii
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE