gorzów cezib poślizg 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Jest jeszcze sporo pracy w poszczególnych budynkach.

Brak materiałów budowlanych spowalnia budowę CEZiB-u w Gorzowie [FOTO]

2021-11-27 10:15

Kolejne terminy przesunięte na koniec roku i na wiosnę. Drewno i stal sporo podrożały, brakuje betonu. Przy Warszawskiej nadal spory problem jest z jednym z budynków, w którym wątpliwości budzą ściany i stropy.

Niestety pandemia koronawirusa nie ułatwia modernizacji poszpitalnych obiektów na Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Prace trwają, ale są różnie zaawansowane. To zależy od dostępności potrzebnych elementów, urządzeń czy materiałów w hurtowniach. Sytuacja nie wygląda różowo.

gorzów cezib poślizg2

i

Autor: materiały UM Gorzów Hala sportowa prawie gotowa.

- Przerwane łańcuchy dostaw. Czasami jest tak, że nie ma jakiegoś elementu na przykład do węzła cieplnego. Wykonawca czekał także długo na więźbę dachową, bo zdobycie drewna graniczy z cudem. W planach było wylewanie stropów na budynku A- a nie ma cementu w Gorzowie - wyjaśnia Magdalena Łabuza, dyrektor CEZiB-u.

gorzów cezib poślizg 3

i

Autor: materiały UM Gorzów Wewnątrz CEZiB-u praca wre.

Beton miał pojawić się w tym tygodniu. Prawie gotowa jest hala sportowa, która działać miała od listopada. Nowy termin to grudzień- brakuje wyposażenia: koszy, kurtyn dzielących boisko oraz krzesełek.

Jeśli chodzi o warsztaty są one na ukończeniu, ale od 10 stycznia mają trafiać do nich urządzenia. W sumie ma to potrwać klika tygodni. Zatem uczniowie skorzystają z nich nie na początku stycznia a dopiero na wiosnę. Te plany niestety mogą się jeszcze zmienić, bo wiele zależy od sytuacji pandemicznej. Cały kompleks miałyby ruszyć od września przyszłego roku.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Czy twoja rodzina zdrowo się odżywia?

Pytanie 1 z 7
Czy w waszym domu dzieci jedzą to samo co rodzice?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE