Bedzie nowy park handlowy w Gorzowie. To Vendo Park

2022-12-05 11:06
Ruszyła budowa Vendo Park w Gorzowie
Autor: akl Ruszyła budowa Vendo Park w Gorzowie

Najpierw powstała tutaj restauracja Mc'Donald s, później mieszkańcy zyskali nowe Netto, a teraz pora na park handlowy. Te w Gorzowie wyrastają jak grzyby po deszczu. Na Myśliborskiej, przy salonie Agata Meble powstanie Vendo Park.

To nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim, ale nie nowa, jeżeli chodzi o parki handlowe. Pierwszym, typowym parkiem handlowym, który pojawił się w naszym mieście był N-Park, znajdujący się przy ulicy Chemicznej. Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o Gorzów Power Center, w którym powstanie między innymi Decathlon. Teraz przyszła pora na park handlowy dla mieszkańców najszybciej rozrastającego się osiedla w Gorzowie, jakim jest niewątpliwie osiedle Europejskie.

To właśnie tam, obok Agata Meble, marketu Netto wybudowany zostanie Vendo Park. Sklepy w tym obiekcie będą zlokalizowane na powierzchni ponad 3200 metrów kwadratowych.

Jakie sklepy znajdziemy w Vendo Park?

Inwestor jeszcze tego nie zdradza, ale wiemy, że będzie tam sklep z elektroniką, sklep odzieżowy oraz popularna drogeria. Na pewno jednym z najemców będzie popularny sklep odzieżowy sieci Sinsay, ponieważ już dawno temu firma rozpoczęła rekrutacje w sieci.

Vendo Park w Gorzowie. Kiedy otwarcie?

Firma otrzymała już wszelkie stosowne zezwolenia na budowę i prace rozpoczęły się kilka dni temu. Otwarcie Vendo Parku w Gorzowie planowane jest na drugi kwartał 2023 roku.

Sonda
Czy ceny na jarmarkach światecznych są zbyt wysokie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE