Będzie kolejny przetarg śmieciowy. Inneko chce wziąć w nim udział

2021-06-24 14:29
gorzów śmieci matejki 1
Autor: Fragles Pojemniki przy budynku wielorodzinnym na osiedlu Staszica.

Szykuje się kolejny przetarg na wywóz śmieci z Gorzowa i okolic. Przygotowuje się do niego też gorzowska spółka Inneko, która obecnie wywozi odpady z zachodniej części Gorzowa oraz z ościennych gmin.

Spółka ma 18 śmieciarek, śmieci wywozi wspólnie z firmą Komunalnik. - Do przetargu na pewno staniemy, czy samodzielnie tego jeszcze nie wiem - mówi Łukasz Marcinkiewicz prezes Inneko.

Przetarg ma być ogłoszony na przełomie czerwca i lipca. Umowy kończą się dopiero w lutym, ale już powoli kończą się pieniądze ZCG MG6. Przez pandemię więcej produkowaliśmy śmieci, podwyższeniu uległy też kwoty za odbiór tony odpadów. Jeżeli środki się skończą, wtedy trzeba szybciej ogłosić przetarg. Przypomnijmy- od lipca wzrosną ceny za wywóz odpadów w Gorzowie. Teraz płacimy 24 złote od osoby a będzie 32.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Kadra wróciła do Sopotu. Piłkarze siedzieli na plaży do białego rana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE