AstroEnergy Warta Gorzów powalczy o pełną pulę

2022-08-19 10:54
warta gorzow
Autor: coola

​W 4 kolejce III ligi spośród czterech lubuskich zespołów tylko AstroEnergy Warta Gorzów zagra u siebie. Przeciwnikiem warciarzy będzie beniaminek III ligi Polonia Nysa.

Pomimo , że Polonia jest beniaminkiem to radzi sobie nie najgorzej. Po trzech kolejkach jest na miejscu 6 z dwoma zwycięstwami i jedną porażką i to właśnie odniesioną na wyjeździe. Warta z kolei jest w bojowych nastrojach po pierwszej wygranej w sezonie w wyjazdowym meczu z Odrą Wodzisław Śląski 1 do 0. Czy to może dodać skrzydeł warciarzom w najbliższym meczu?

Tak to powinno wyglądać. Oczywiście tonowaliśmy trochę nastroje bo byliśmy świadomi tego, że mamy kolejne spotkanie. Ja osobiście zapominam o Wodzisławiu i koncentruję się na Polonii. Mówi Mateusz Konefał trener warciarzy.

Czy Warta pójdzie za ciosem i również na własnym terenie odniesie pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie ? Przekonamy się w sobotę. Początek przy Myśliborskiej o godzinie 17.

Quiz. Znani europejscy politycy. Z jakiego kraju pochodzą?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Angela Merkel przez wiele lat była kanclerzem:
Fajdek: - Wcale nie jest mi żal tego medalu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE