biegi

i

Autor: UM Elbląg

Wiosenne biegi na orientację już w sobotę

2023-03-29 13:44

Przed nami trzecia edycja biegów na orientację. Tym razem będziemy aktywnie się bawić w pięknym parku Modrzewie. Starty od godz. 10.00 do 10.30 przy Pałacyku od strony skrzyżowania ulic Mazurskiej i Elektrycznej. Zapisy będę prowadzone na miejscu, a udział jest bezpłatny.

Biegi na orientację są cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Elbląski Klub Orienteringu Gryf. Podczas każdego spotkania organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Przez cały sezon rozegrane zostaną 4 imprezy w kolejnych porach roku. Zawodnicy będą walczyć każdorazowo o medale, które przyznawane będą w kilku kategoriach: kobiety, mężczyźni, dzieci (z podziałem na wiek) oraz rodziny.

W zabawie może wziąć udział każdy. Można biegać, można chodzić, można spacerować z kijkami, indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi, a nawet z psem. Zasady są bardzo proste, ponieważ celem każdego uczestnika lub uczestniczki jest pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w parku punktów kontrolnych. Do pomocy uczestnicy mają szczegółową mapę.

Zabił sąsiadkę za 5 złotych na oczach jej kochanka
Sonda
Wypróbujesz trik z octem na mycie płytek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE