Przez muzykę do serca. Wiosna w Elblągu zapowiada się koncertowo

2020-02-07 13:05
Elbląska Orkiestra Kameralna
Autor: EOK (fot. Piotr Manasterski)

A to wszystko za sprawą Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, która zaprasza na wyjątkowe muzyczne spotkania.

Już 8 marca na dzień kobiet w Elblągu zaśpiewają tenorzy z Tre Voci.

- Tre Voci to tenorzy "nowej generacji": Wojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj sprawiają, że ich koncerty to fuzja klasyki i rozrywki, przepełniona elegancją i okraszona humorem. Czeka nas wieczór z takimi przebojami, jak „Hallelujah”, „Besame Mucho” czy „Show must go on” – w zupełnie nowej odsłonie, wzbogaconej aranżacjami na symfoniczną skalę i wykonanej z operowym rozmachem - mówi Karolina Nowotczyńska, dyrektor EOK.

Kameraliści wiosną nie zapomną także o najmłodszych i przeniosą ich w muzyczny świat najpiękniejszych bajek i baśni.

- 15 marca zapraszamy na koncert familijny z muzyką z filmów Walta Disneya. W repertuarze najpiękniejsze utwory z takich bajek jak Viana, Król Lew czy Kraina Lodu - dodaje Karolina Nowotczyńska.

Marzec EOK zakończy koncertem solistów. W programie m.in. koncert na dwoje skrzypiec Jana Sebastiana Bacha. Pełen repertuar dostępny jest na stronie internetowej elbląskich Kameralistów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE