Pobiegną na orientację w Parku Kajki

2021-12-08 11:15
biegi na orientację
Autor: MOSIR Elbląg

MOSiR zaprasza na trzecią edycję Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, która odbędzie się w sobotę, 11 grudnia, o 10, w parku Kajki. Na Biegi zapisać się można drogą mailową, telefoniczną lub wyjątkowo na miejscu w biurze zawodów.

Grand Prix Elbląga jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Podczas każdego biegu organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Przez cały sezon rozegranych zostanie 8 biegów eliminacyjnych, w których uczestnicy będą zdobywać punkty. Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego Grand Prix odbędzie się w czerwcu 2022 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga.

W zawodach może wziąć udział każdy. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem. A zasady są bardzo proste, ponieważ celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w parku punktów kontrolnych. Biegacze mają do pomocy szczegółową mapę.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać na niżej podany adres email: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub telefonicznie: 662 290 857. Kategorie szkolne - w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię zawodnika (zawodników przy zgłoszeniu zbiorowym), nazwę szkoły, do której uczęszcza i kategorię. Kategoria kobiet, mężczyzn oraz open - tylko imię i nazwisko. Kategoria rodzinna - imiona i nazwiska opiekunów oraz dzieci. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Na zawody będzie można zapisać się (w wyjątkowej sytuacji) również 15 minut przed startem imprezy.

Biegi na Orientację rozpoczną się w sobotę (11 grudnia) o godz. 10 w parku Kajki (wjazd od ulicy Piłsudskiego w ulicę Kajki). Regulamin i terminy biegów dostępne na stronie mosir.elblag.eu. Udział w biegach jest bezpłatny.

Szukali kamperów, znaleźli arsenał broni. Szokujące odkrycie policjantów
Sonda
Podoba Ci się pomysł nauki zdalnej dla niezaszczepionych dzieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE