TANIEC Z GWIAZDAMI wraca do TVN! Główną gwiazdą ma być Małgorzata Rozenek!

2012-12-03 12:55
Taniec z Gwiazdami
Autor: materiały prasowe

TANIEC Z GWIAZDAMI - 13 edycja jednak nie będzie ostatnia! Taneczny show ma powrócić z nowymi gwiazdami. Jedną z nich ma być Małgorzata Rozenek czyli Perfekcyjna Pani Domu!

TANIEC Z GWIAZDAMI - edycja 14 już w 2013 roku? To możliwe! Superexpress ujawnia, że jeden z tancerzy występujących w show otrzymał już polecenie przygotowywania się do treningów, które miałyby się rozpocząć w lutym 2013.

To może oznaczać, że już wiosną 2013 roku będzie można oglądać kolejnych tańczących celebrytów. Najważniejsza z nich ma być podobno Małgorzata Rozenek czyli Perfekcyjna Pani Domu!

Do tej pory w popularnym rozrywkowym show wzięły udział między innymi takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Oceana, Anna Mucha, Wojciech Łozo Łozowski, Justyna Steczkowska, Kinga Rusin, Joanna Liszowska czy Piotr Gąsowski.

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Kto zagra w Sylwestra w Polsacie? Weekend, Farna, Honey i inni...
>>> MASTERCHEF 2 bez Michela Morana?

al


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE