Promyk nadziei streszczenie po polsku. Ipek trafi do więzienia?! Zostanie przyłapana na kradzieży

2021-04-21 9:59 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Wymarzona miłość, Więzień miłości, Przysięga, Miłosne potyczki, Elif, Promyk nadziei czy też Wieczna miłość - to tureckie seriale, które w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Widzowie kochają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Od kilku tygodni na antenie Telewizji Polskiej gości Promyk nadziei. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach produkcji?

Promyk nadziei odcinek 26 - streszczenie po polsku. Promyk nadziei to turecki serial, który od połowy marca 2021 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Od samego początku produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów - Ipek, Omera oraz Bahar. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych epizodach serialu znad Bosforu?

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Promyk nadziei - odcinek 26

W 26. odcinku Promyka nadziei, którego emisję zaplanowano na wtorek, 27 kwietnia 2021 roku, Peri dostaje rolę w uczelnianym klubie dramatycznym. Halil coś podejrzewa. Wypytuje żonę i Ahmeta, skąd znają ojca Bahar. W hotelu Omera ginie koperta z pieniędzmi dla robotników. Ochroniarz znajduje ją w torebce Ipek. Kobieta trafi do więzienia?!

NAJNOWSZE