M jak miłość 1570 streszczenie. Janek po raz kolejny rani Sonię. Rafał postanawia przemówić mu do rozsądku

2021-02-27 12:00 kg
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość 1570 streszczenie odcinka. Basia Rogowska nadal spotyka się z Dawidem i w końcu wyznaje chłopakowi, że jest w nim zakochana. Maria odkrywa, że rodzina Jaszewskich od lat żyje w kłamstwie i wcale nie jest tak szczęśliwa, na jaką wygląda. Z kolei Sonia nadal walczy o to, by na nowo zbliżyć się do Janka, choć ukochany cały czas uparcie ją odtrąca. Na posterunku w Lipnicy zjawia się policjantka - podkomisarz Ewa Grzymska, która ma zastąpić Janka Morawskiego na stanowisku komendanta. Tymczasem Lilka zauważa, że jej matka zaczęła nagle unikać Staszka i postanawia użyć podstępu, by naprawić ich relacje.

M jak miłość 1570 emisja 01.03.2021 streszczenie

W Lipnicy zjawi się nowa szefowa policji: podkomisarz Ewa Grzymska (w tej roli Teresa Dzielska). Andrzejka (Tomasz Oświeciński) pani komendant tak przerazi, że siłacz będzie drżeć jak osika. Później za to policjantka wejdzie w konflikt z Sonią (Barbara Wypych) – gdy zacznie krytykować swojego poprzednika.

- Wygląda na to, że komendant Morawski dopuścił się w tej jednostce licznych zaniedbań...

- Komendant Morawski został nominowany do odznaczenia! Kim pani jest, żeby go osądzać?!

Tymczasem Janek (Tomas Kollarik), coraz bardziej załamany, sięgnie po alkohol... Sonia, widząc zachowanie ukochanego, w końcu wybuchnie.

- Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Żyją na wózku, pracują, uprawiają sport, kochają… Mają dzieci!

Morawski kolejny raz jednak narzeczoną odepchnie.

- Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci...

- Nie wierzę ci...

- Zawsze wierzyłaś tylko w to, co chciałaś. Widziałaś, co chciałaś widzieć…

Sekundę później, ze łzami w oczach, dziewczyna wybiegnie za to z domu i... wpadnie prosto na Rafała (Jakub Kucner). A Stadnicki uzna, że czas stanąć w jej obronie i przemówić Jankowi do rozsądku.

- Wiesz, kim jesteś? Skończonym gnojkiem! Nie masz prawa tak jej traktować! Wyżywasz się na niej za to, co się stało... Ona na to nie zasłużyła!

Jak przyjaciel zareaguje na jego słowa?

Za to w finale: pierwsza miłość juniorów! W kolejnym tygodniu Dawid (Iwo Wiciński) zdobędzie drugie miejsce w konkursie fotograficznym... a Basia (Karina Woźniak) z radości niemal rzuci się chłopakowi na szyję.

- Masz podium! Zauważyli, docenili twój talent… A ja zawsze wiedziałam… że jesteś niesamowity. I chyba dlatego się w tobie zakochałam… Po same uszy.

Po powrocie do domu, przestraszona, nastolatka wyzna jednak Barbarze, że chyba popełniła błąd...

- Ja… pierwsza powiedziałam Dawidowi... że go kocham. Głupio zrobiłam, prawda?...

- Głupio, mądrze… Któż to może wiedzieć?(...) W miłości nie ma żadnych reguł...

Czy ta pierwsza, szalona miłość okaże się dla Basi naprawdę szczęśliwa? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć
NAJNOWSZE