Jarosław Piątak z 8 wspaniałych: wiek, dzieci. Co wiemy o uczestniku programu TVP?

2020-03-25 11:30
Jarosław Piątak
Autor: Materiały prasowe TVP

Kim jest Jarosław Piątak z 8 wspaniałych? Ile ma lat? Ile ma dzieci i w jakim są wieku? Poznajcie bliżej Jarka - uczestnika realisty show Telewizji Polskiej.

Ośmiu Wspaniałych to nowy program Telewizji Polskiej, w którym ośmiu mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska, która jak nikt inny potrafi rozmawiać o uczuciach. W trakcie 10 odcinków będziemy obserwować zmagania uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością, czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Jednym z uczestników programu TVP jest Jarosław Piątak. Poznajcie go bliżej!

8 wspaniałych - Jarek Piątak

Jarosław ma za sobą trwające 7 lat małżeństwo, które zawarł w wieku 27 lat. Jego 16-letni syn i 8-letnia córka mieszkają w Niemczech. Kiedyś starał się o kontakt z dziećmi, ale teraz wychodzi z założenia, że to dzieci powinny zabiegać o jego miłość. Jarek w wieku dwóch lat został adoptowany. Po latach poznał swoich biologicznych rodziców, ale nie chce żeby łączyły ich jakieś bliższe relacje. Mężczyzna bardzo mocno przeżył śmierć swojego adopcyjnego ojca, który był dla niego najbliższą osobą i jedynym męskim autorytetem. Jarek lubi się bawić na całego – zagłusza tym swoje lęki. Jego marzeniem jest powrót do Polski i odnalezienie prawdziwej miłości.

8 wspaniałych - wszyscy uczestnicy

NAJNOWSZE