Programy

Farma 3: Koniec sojuszu Renia-Marcin. Marta sporo namieszała!

2024-02-21 13:45

Na farmie nie ma co liczyć na spokojny dzień. Szczególnie w momencie, w którym zbliżamy się do wielkiego finału. Na gospodarstwie zostało siedmiu uczestników. W finale zobaczymy jedynie trzech. Co to oznacza? Po pierwsze - jeszcze więcej intryg i knucia. Po drugie - eliminacje i przetasowanie sojuszy.

Ostatnie chwile przed tygodniem finałowym zapowiadają wielkie przetasowanie sojuszy na farmie. Niedawno pisaliśmy o tym, że Amanda zaczyna tracić swoich najbliższych, którzy mają dość jej nieustannych wybuchów i knucia, a teraz okazuje się, że uwielbiany przez wielu widzów team Renia-Marcin może mieć poważne kłopoty. Choć kilka tygodni wcześniej farmerzy, wraz z Sewerynem, którzy pożegnał się z gospodarstwem kilka dni temu, zawarli pod wiatą pakt mówiący o tym, że zawsze będą się wspierać i nigdy nie wystawią siebie do pojedynków, to wszystko wskazuje na to, że Marcin złamie dane słowo i postawi jedynie na swoje bezpieczeństwo. Renia, chcąc wiedzieć na czym stoi, przeprowadziła z nim poważną rozmowę, która nie potoczyła się tak, jakby tego oczekiwała.

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

Farma 3 - Renia i Marcin

Renata wielokrotnie podkreślała, że zawsze jest wierna swoim obietnicą i nie łamie danego słowa. Farmerka przyznawała, że ma w życiu wartości, którymi się kieruje i nigdy nie pozwoli na to, by jakiekolwiek knucie je złamało. Niestety, okazuje się, że Marcin podchodzi do sprawy nieco inaczej. Uczestnik, choć obiecał swojej bliskiej koleżance z programu, że zawsze będzie w jej teamie, teraz nieco zmienił swoje podejście. Wszystko wyszło na jaw podczas rozmowy Marty z Maćkiem, ostatnim Farmerem Tygodnia w tej edycji.

Marcin odchodzi od Reni. Nie ma paktu z jego strony. (...) Musiałam trochę wytłumaczyć Maćkowi jak dziecku, że Marcin zdradza Renię i przechodzi troszeczkę na naszą stronę - wyjawiła najbliższa koleżanka Amandy z programu.

Marcin jest trochę zdrajcą - podsumował Maciek.

Farmer Tygodnia nie zamierzał zostawiać tej rozmowy tylko dla siebie, dlatego szybko zawołał do siebie dotychczasowa sojuszniczkę Marcina, by wyjawić jej to, co usłyszał od Marty. Maciek, starający się trzymać rękę na pulsie i będący bacznym obserwatorem zapytał Renię, czy jest świadoma tego, że Marcin się jej wyparł. Ta była w kompletnym szoku i przyznała, że kompletnie nie spodziewała się po nim takiego zachowania.

Bardzo mi przykro, bo byłam za nim na przekór wszystkich. Do końca stałabym za nim - wyznała.

Pamiętaj, że cię drań sprzedał - podkreślił Maciek.

Następnie przyznała, że skoro jej człowiek odchodzi z sojuszu i odwraca się przeciwko niej, to jest po prostu słaby. Renia, chcąc wyjaśnić całą sprawę, którą Marta poruszyła z Maćkiem w Domku Farmera, weźmie Marcina na szczerą rozmowę, podczas której usłyszała, że nadszedł czas, by każdy martwił się tylko i wyłącznie o siebie. To jednak nie koniec. Już niedługo wyjdzie na jaw, skąd Renia wiedziała o planach swojego byłego już sojusznika. Komu oberwie się najbardziej? Wszystko wskazuje na to, że Marcie, która chcąc chronić siebie wyjawiła tajemnicę Marcina i Amandy.