Barwy szczęścia, odc. 2439, 2440, 2441, 2442 - streszczenia. Wyjdzie na jaw fikcyjne małżeństwo

2021-04-30 14:57 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: Materiały prasowe TVP

Barwy szczęścia zalicza się do grona najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Nowe odcinki można oglądać na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdziesz niżej.

Barwy szczęścia czekają na widzów z kolejnymi odcinkami. W nadchodzącym tygodniu wydarzy się wiele zaskakujących momentów. Jedna z bohaterek serialu zdradzi, że zawarła fikcyjne małżeństwo. Stała się ofiarą firmy, która aranżowała małżeństwa z obcokrajowcami. Co więcej, dojdzie do aresztowania. Zatrzymany zostanie mąż Kasi. Wszystko to fani Barw szczęścia zobaczą już po tegorocznym długim weekendzie majowym. W poniedziałek 3.05.2021 nie będzie odcinka. Tego dnia o godzinie 20:00 na TVP2 odbędzie się emisja oscarowego musicalu La La Land. Jednak losy bohaterów kultowego serialu będzie można śledzić ponownie już od wtorku 4.05.2021. Co wydarzy się każdym z odcinków? Szczegółowe streszczenia możesz przeczytać poniżej:

Barwy szczęścia - odc. 2439, wtorek 4.05.2021

Łukasz i Hubert zostają przesłuchani przez policję w związku ze współpracą z "Łąka-Wit" i dystrybucją nielegalnych substancji. Ich bliscy dowiadują się o zatrzymaniu mężczyzn i ciążących na nich zarzutach. Iwona zapisuje Michalinę na wizytę u znajomej ginekolog. Złoty, który jest zauroczony Gabrielą, zgadza się regularnie prowadzić szkolenia komputerowe dla rodziców. Halina Kałuża znów przychodzi do kancelarii i przedstawia Natalii swoją historię. Okazuje się, że zawarła fikcyjne małżeństwo z obcokrajowcem, a teraz ściga ją firma windykacyjna.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy szczęścia - odc. 2440, środa 5.05.2021

Kasia, która od Stefana dowiedziała się o aresztowaniu męża, wraca do Polski. Z pomocą Alicji stara się doprowadzić do uwolnienia Łukasza. Ksawery i Paulinka wypytują o tatę. Ze względu na kłopoty zdrowotne Hubert zostaje wypuszczony z aresztu. Jego rozmowa z Klarą zmienia się w kłótnię. W pracy Pyrka dowiaduje się, że przez aferę z kroplówkami może stracić etat. Wspierana przez Olgę Michalina idzie na badania do koleżanki Iwony, doktor Kingi. Dziewczyna nie mówi matce, dlaczego zdecydowała się na wizytę u ginekologa.

Barwy szczęścia - odc. 2441, czwartek 6.05.2021

Iza wraca z Wenecji, by przejąć opiekę nad Paulinką. Przypadkiem kobieta zdradza Kasi, że Łukasz już wcześniej miał poważne problemy w pracy jako kurier. Sadowski wychodzi na wolność i poważnie rozmawia z żoną. Natalia próbuje znaleźć sposób, by pomóc Halinie Kałuży, która została oszukana przez Wojtasika - pośrednika organizującego fikcyjne małżeństwa z obcokrajowcami. Malwina zgadza się odegrać rolę szpiega. Udaje kobietę w trudnej sytuacji finansowej. Madzia wyznaje Oliwce, że zazdrości jej chłopaka, który umie okazywać miłość.

Barwy szczęścia - odc. 2442, piątek 7.05.2021

Kasia uważa, że w Polsce nie ma perspektyw. Chce nakłonić Łukasza do wyprowadzki na Sycylię. Dla Sadowskiego jest to bardzo trudna decyzja, ponieważ w Polsce mieszka Paulinka. Vincenzo organizuje w klubie fitness degustację włoskich potraw dla niewidomych dzieci. Łucja upatruje w wydarzeniu szansę, by zbliżyć się do Hermana. Regina wspomina podróż poślubną na Sycylię i zmarłego męża. Franek jest zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością narzeczonej. Justin poznaje matkę Patryka. Kanadyjczyk zaprasza Sławkę na przyjęcie urodzinowe.

NAJNOWSZE