Policja

i

Autor: Pexels

Ukrył się w szafie, bo chciał uniknąć odsiadki. Policjanci byli sprytniejsi

2023-05-25 15:36

Policjanci nie uwierzyli domownikom, że mężczyzny nie ma w mieszkaniu i postanowili to sprawdzić. 41-latek tak bardzo chciał uniknąć więzienia, że postanowił schować się w szafie.

Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w Lipnie do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalili, gdzie można przebywać i weszli do jednego z mieszkań, należącego do jego rodziny. Tam policjanci usłyszeli, że 41-latka nie ma w mieszkaniu. Mundurowi nie dali się nabrać i postanowili zweryfikować ich słowa.

Policjanci w poniedziałek weszli do mieszkania jednego z członków jego rodziny. Choć domownicy kłamali, że poszukiwanego nie ma w mieszkaniu, policjanci nie dali się zwieść. Podczas przeszukania jednego z pokoi odnaleźli mężczyznę ukrytego w szafie na ubrania – relacjonuje kom. Małgorzata Małkińska z policji w Lipnie.

41-letni mieszkaniec gminy Kikół unikał spotkania z policjantami, bo Sąd Rejonowy w Lipnie wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna nie stawił się do odbycia zasądzonej ponad 150-dniowej kary.

We wtorek 41-latek trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe pięć miesięcy.

Po napadzie pod Piasecznem rozbili się pod Bydgoszczą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE