szpital

i

Autor: pixabay

Zdrowie

Seniorka oddaje piwo zamiast moczu. To niecodzienny przypadek! Dziwnych chorób jest więcej [GALERIA]

2023-03-28 13:25

Czy znasz osobę, która zamiast moczu oddaje piwo? Taki przypadek zarejestrowali lekarze w 2020 roku. W pęcherzu seniorki zachodziła fermentacja, choć kobieta nie zażywała alkoholu. To nie koniec! Cztery lata wcześniej 17-letnia Amerykanka uwierzyła w to, że nie żyje, a jej organizm (na bazie placebo) zaczął „działać” tak, jak u nieboszczyka. Jak się okazało, dziewczyna zmagała się z zespołem Cotarda, czyli rzadkim zaburzeniem psychicznym. Przypadków dziwnych chorób, o których istnieniu nie miałeś pojęcia jest znacznie więcej. Zobacz naszą galerię.

Wśród wielu chorób na świecie są i takie, w które trudno uwierzyć, a ich objawy brzmią jakby były rodem wycięte ze scenariusza do nowego serialu Netflixa.

Każdego roku lekarze z całego świata odkrywają niecodzienne przypadki, a ich leczenie może być bardzo skomplikowane. Jakie to przypadki? Od wędrującej śledziony, po alergię na zimno. Jak widać, życie pisze różne scenariusze i nigdy nie wiadomo, z jaką chorobą przyjdzie nam się w przyszłości zmierzyć.

Cimoszewicz krótko: Gdyby Tusk zrezygnował z jednej listy popełniłby dramatyczny błąd

Zobacz galerię najdziwniejszych chorób, które na przestrzeni lat odkryli lekarze

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE