lodówka

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Bydgoszcz

Schował się przed policjantkami za lodówką. Zdradził go skrawek ubrania

2023-09-25 15:14

Akcja w mieszkaniu przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Policjantki ze Śródmieścia poszły „odwiedzić” poszukiwanego do odbycia kary 19-latka. Z początku wydawało się, że lokum jest puste, jednak już po chwili dzielnicowe znalazły młodego mężczyznę schowanego za lodówką. Szczegóły poniżej.

Jak ustaliła policja – poszukiwany przez sąd 19-latek mógł ukrywać się w jednej z kamienic przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Dzielnicowe z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu: aspirant Joanna Wesołowska oraz sierżant sztabowy Kinga Rutkiewicz pojechały sprawdzić budynek.

19-letni mężczyzna został skazany na 7 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże. Na tym jednak nie koniec. Bydgoszczanina szukali także śródmiejscy kryminalni, którzy ustalili, że odpowiada on również za pobicie oraz groźby karalne.

Po dotarciu na miejsce, drzwi otworzyła policjantkom matka poszukiwanego twierdząc, że w mieszkaniu nie ma jej syna. Na "pierwszy rzut oka" tak faktycznie było. Jednak skrupulatność, determinacja i tak zwany policyjny nos podpowiadały dwóm dzielnicowym, by dokładnie przeszukać mieszkanie.

W pewnym momencie spostrzegły wystający, między sprzętem kuchennym a ścianą, kawałek odzieży. Okazało się, że mężczyzna, desperacko próbujący uniknąć konsekwencji prawnych, schował się za lodówką. Na niewiele się to zdało.

19-latek został przez policjantki zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Następnie mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom wydziału kryminalnego, którzy przedstawili mu zarzuty do prowadzonych spraw.

Bydgoszczanin trafił już za kraty, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Niewiarygodne, co Zygmunt Chajzer myśli o stacji TVN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE