Rozbój i napaść w Aleksandrowie Kujawskim. Sprawcy grozi długa odsiadka

i

Autor: policja.gov.pl

Kryminalne

Rozbój i napaść w Aleksandrowie Kujawskim. Sprawcy grozi długa odsiadka

2023-03-27 15:37

Podczas mocnej awantury w swoim mieszkaniu groził partnerce atrapą broni, później napadł jeszcze na taksówkarza. Policji nie zajęło długo znalezienie i schwytanie mężczyzny. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego doprowadzili do prokuratora zatrzymanego 37-latka. Mężczyzna w miniony wtorek (21 marca) wszczął awanturę w swoim mieszkaniu. W jej trakcie groził swojej partnerce przedmiotem atrapą broni. Później wybiegł z mieszkania i w trakcie kursu napadł na taksówkarza. Został zatrzymany po kilku godzinach przez aleksandrowskich policjantów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, kierowania gróźb, naruszenie miru domowego, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie broni bez zezwolenia. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Na wniosek policjantów i prokuratury, Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim, zdecydował się na tymczasowy areszt dla mężczyzny. 37-latek kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Trwa budowa czwartego kręgu Opery Nova w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE