Nowości w Hali Targowej w Bydgoszczy. Obiad czy drinka dokończysz w piwnicznej sali kinowej. Będa dwie nowe restauracje

i

Autor: D. Witt/Hala Targowa w Bydgoszczy

Hala Targowa

Nowości w Hali Targowej w Bydgoszczy. Obiad czy drinka dokończysz w piwnicznej sali kinowej. Będa dwie nowe restauracje

2023-10-17 14:30

Otwarta w sierpniu bydgoska Hala Targowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Ludzie zaglądają tam z ciekawości, bo odnowione wnętrza robią wrażenie, by coś zjeść, bo wybór jest naprawdę duży, by się pobawić przy muzyce na żywo, spędzić rodzinny czas lub po prostu wyluzować się w gronie przyjaciół. - Na jesień szykujemy wiele atrakcji. Podpisaliśmy też umowy z dwoma najemcami, tym samym wszystkie lokale gastronomiczne są już zajęte. W nowych miejscach będzie można zjeść pewnie pod koniec roku lub na początku stycznia - mówi Ewa Pierucka, menadżerka Hali Targowej w Bydgoszczy.

Od sierpnia cieszymy się bydgoską Halą Targową w nowej odsłonie. Ludzie zaglądają tam z ciekawości, bo odnowione wnętrza robią wrażenie, by coś zjeść, bo wybór jest naprawdę duży, by się pobawić przy muzyce na żywo, spędzić rodzinny czas lub po prostu wyluzować się w gronie przyjaciół. Jesienią czeka na nas wiele atrakcji, większość zostanie w menu na stałe.

- Kino to może za dużo powiedziane, ale będziemy organizować cykliczne seanse filmowe w pomieszczeniu piwnicznym (na poziomie -1) - mówi Ewa Pierucka, menadżerka Hali Targowej w Bydgoszczy. - Mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, ustawimy wygodne leżaki, zaaranżujemy kącik, w którym wygodnie będzie można zjeść obiad czy wypić drinka, miejsce dla siebie będą mieli też najmłodsi. W październiku chcemy wyświetlać filmy związane z kulinariami: foodie movie, ale już planujemy seanse tematyczne. Moglibyśmy organizować pokazy filmów romantycznych, horrorów (to pewnie zrobimy w okolicach Halloween) czy bajek. Powstaje szczegółowy grafik z tytułami filmów, niedługo opublikujemy go na stronie hali i w naszych mediach społecznościowych - dodaje.

Od października będą nowe atrakcje w Hali Targowej w Bydgsozczy

  • Nadal niedziele są w hali dniami rodzinnymi. Między godz. 13 a 17 odbywają się animacje dla dzieci. Są plany, by w przyszłości były też w tygodniu. Na pewno szybciej na antresoli powstanie mały kącik zabaw dla dzieci, gdzie będą mogły spędzić miło i bezpiecznie czas, kiedy rodzice czekają na posiłek lub już jedzą.
  • Co niedzielę między godz. 19 a 21 dorośli bydgoszczanie będą mogli spróbować swoich sił w pub quizie. Wpisowe to tylko 10 zł. Można wziąć udział w zabawie solo lub w drużynie. Zwykle quizy sprawdzają wiedzę ogólną uczestników, ale w październikowej edycji będziemy się mogli wykazać znajomości przygód Harry’ego Pottera.
  • Jesienią będą się też odbywać warsztaty kreatywne dla dzieci, ale także dla dorosłych. Międzypokoleniowo przed Halloween będziemy mogli np. wykonać własną dynię do ozdoby.
  • W hali nadal będzie można słuchać muzyki na żywo.
  • W planach jest też organizacja festiwali tematycznych i mini marketów, ale na ich przygotowanie potrzeba jeszcze czasu.

W Bydgoszczy niedługo zostaną otwarte dwie nowe restauracje

- Podpisaliśmy też umowy z dwoma najemcami, tym samym wszystkie lokale gastronomiczne są już zajęte - mówi Ewa Pierucka. - W nowych miejscach będzie można zjeść pewnie pod koniec roku lub na początku stycznia. Jeden z nich to Cheeky Chicken, gdzie będzie można spróbowac kurczaka po koreańsku, drugi - Silk&Spicy z kuchnią tajską - dodaje.

Bydgoszczanie wciąż dopytują, kiedy ofertę gastronomiczną hali ubogaci oferta handlowa. Prowadzący nie zarzucają tych planów, menadżerka zastrzega jednak, że na ich realizację potrzeba czasu.

Hala Targowa w Bydgoszczy oficjalnie otwarta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE