morderstwo

i

Autor: KWP Bydgoszcz

Morderstwo w Kujawsko-Pomorskiem! Mąż znalazł ciało swojej żony po powrocie do domu

2023-02-02 20:01

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w gminie Zakrzewo w województwie kujawsko-pomorskim. Już teraz wiadomo, że kobieta nie zginęła śmiercią naturalną. Zamordowaną 55-latkę znalazł mąż po powrocie do domu. Jak podał po południu Express Bydgoski - według nieoficjalnych informacji, podejrzany to syn denatki.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy - do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (31 stycznia) w gminie Zakrzewo. Tuż przed godz. 16.00 do dyżurnego aleksandrowskiej Policji wpłynęło zgłoszenie o ujawnieniu ciała 55-letniej kobiety.

- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych oględzin wynikało, że do śmierci kobiety przyczyniła się inna osoba. Policjanci z Aleksandrowa wytypowali podejrzewanego mężczyznę – informuje st.asp.  Marta Błachowicz, rzecznik prasowy KPP Aleksandrów Kujawski.

M. HORAŁA: DROGA DO ZWYCIĘSTWA PIS JEST OTWARTA

Jak ustalili aleksandrowscy funkcjonariusze wspólnie z mundurowymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy – podejrzany prawdopodobnie przebywa teraz na terenie Poznania.

- Informacja o osobie i pojeździe, którym porusza się typowany mężczyzna została przekazana tamtejszym policjantom – dodaje Błachowicz.

Jak przekazuje rzeczniczka aleksandrowskiej policji – funkcjonariusze namierzyli podejrzanego. Mężczyzna poruszał się ulicami Poznania. W trakcie ucieczki autem doprowadził do czołowego zderzenia z innym pojazdem. W wyniku wypadku podejrzany mężczyzna poniósł śmierć na miejscu! Jak podał po południu Express Bydgoski - według nieoficjalnych informacji, podejrzany był synem denatki.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Aleksandrowie Kujawskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE