Drugie Życie Śmieci

i

Autor: Sławek Piotrowski / y4u

Licytujemy dla Ukrainy niezwykłe gadżety. Koniecznie je zobaczcie!

2022-03-04 15:48

Korkowy miecznik, zegar z deski ze starej stodoły albo starej palety, ławeczka z materiałów wyrzuconych przez morze, albo pająk z żarówki. Te wszystkie prace wykonane z niepotrzebnych odpadów mogą zdobić Twoje biuro, mieszkanie. Właśnie zostały wystawione na licytacje, a dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie całkowicie przeznaczony na pomoc dla uchodźców z Ukrainy przybywających do naszego kraju.

Tak znany bydgoski społecznik Sławek Piotrowski chce pomóc naszym sąsiadom. Licytacja prac odbywa się TUTAJ

-Żeby uniknąć posądzania o jakiekolwiek złe intencje wszelkie wpłaty będą dokonywane na konto Caritas Diecezji Bydgoskiej. Po potwierdzeniu wpłaty wylicytowany gadżet zostanie przekazany zwycięzcy licytacji. Po jej zakończeniu wspólnie z Caritas Diecezji Bydgoskiej zadecydujemy o sposobie wykorzystania zebranej kwoty o czym poinformujemy na swoich stronach – mówi Sławek Piotrowski.

Aktualna cena to ta najwyżej wylicytowana w danym momencie.

- Biorąc udział w tej wyjątkowej licytacji każdy z nas może symbolicznie pomóc tym, którzy uciekając przed nieprawdopodobnie okrutną agresją stracili dorobek całego życia. Zwycięzcy licytacji zyskają przy okazji jedyny i niepowtarzalny gadżet zrobiony z materiałów, które większość z nas traktuje jak niepotrzebne śmieci.

Licytacja potrwa do 13.03.2022 do 24:00.