Juwenalia 2022 w Bydgoszczy. Mnóstwo atrakcji na Politechnice Bydgoskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-05-25 15:10

Bydgoscy studenci świętują. Pierwsze imprezy zaczynają się na Politechnice Bydgoskiej. Wieczorem będzie się działo też na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

W Bydgoszczy ruszyły Juwenalia. Długo wyczekiwane, bo przez pandemię nic się nie działo. Na Politechnice Bydgoskiej jest sporo atrakcji. Od rana były zawody sportowe – siatkówka, gigantyczny tor przeszkód, czy turniej w olbrzymie piłkarzyki. Wieczorem będzie między innymi strefa gier i kino plenerowe. W czwartek w fordońskim kampusie zaplanowano koncerty – na scenie między innymi Kobranocka, Mesajah i Momenty.

  • 17.00 - 17.45 - Koncert Quartet No. 1
  • 18.05 - 19.00 - Koncert zespołu Momenty
  • 19.00 - 19.30 - Przemówienie rektora i wręczenie nagród za Polimpiadę
  • 19.30 - 20.45 - Koncert zespołu Kobranocka
  • 21.15 - 22.30 - Koncert Mesajah

After party w klubie Point.

Dawno nic nie było, więc mamy wszyscy duże nadzieje na te juwenalia. To pierwsze juwenalia od kilku lat i czekaliśmy na nie z utęsknieniem. Chcemy się bawić, wziąć udział w zajęciach sportowych i koncertach

- mówią studenci Politechniki Bydgoskiej.

Blokada Łużyka na UKW

W środę wieczorem będzie Blokada Łużyka na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. To kultowa impreza z muzyką i grillem. W kampusie przy ul. Chodkiewicza wystąpią między innymi Monika Susłyk, Daria i zespół Banau. Początek o 17.00.

Juwenalia na Politechnice Bydgoskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE