Relacja z Wielkiej Brytanii

Jarmark otoczony lodowiskiem. Świąteczny klimat w Nottingham

2023-12-27 14:59

Magiczna atmosfera świąt w Nottingham. W tym angielskim mieście trwa jarmark bożonarodzeniowy pod nazwą „Winter Wonderland”. Odwiedzający mogą spróbować pachnących przysmaków i skorzystać atrakcji dla całych rodzin. Jak wygląda świąteczny klimat w Wielkiej Brytanii, dowiesz się z naszego artykułu.

Nottingham Winter Wonderland

Jarmark w Nottingham rozpoczął się 7 listopada na Starym Rynku, w centrum Nottingham. Są zimowe atrakcje, zapach potraw, atrakcje dla dzieci i propozycje świątecznych prezentów. Są drewniane kramy w góralskim stylu, w których można zainspirować się, przygotowując gwiazdkowe prezenty. Na jarmarku w Nottingham pojawili się lokalni i międzynarodowi wystawcy.

Handlarze proponują gościom ręcznie robione prezenty, świąteczne potrawy, grzane wino, a także słodkości.

Jedną z największych atrakcji jest lodowisko, otaczające świąteczny jarmark. Kto lubi jazdę na łyżwach, na pewno będzie się tu dobrze bawił. Jest również Ice Bar, w którym panuje mroźna temperatura. Najmłodsi mogą skorzystać z toru saneczkowego. Kto nie boi się wysokości, być może skusi się na przejażdżkę młyńskim kołem, z którego doskonale widać panoramę miasta.

Jarmark świąteczny w Nottingham potrwa do 31 grudnia.

Magia świąt opanowała miasto! Byliśmy na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym