ksiądz

i

Autor: TikTok/screen

Jak poprawnie klękać w Kościele? Ksiądz tłumaczy na TikToku!

2023-03-09 14:36

Ksiądz Rafał Główczyński, internautom znany jako „Ksiądz z osiedla”, bądź też „Ksiądz w kapturze” podbija polski internet już od dłuższego czasu. Jednym z bardziej popularnych filmów na TikToka jest ten, w którym duchowny w humorystyczny sposób pokazuje jak poprawnie klękać w Kościele. Czy wiedzieliście, że można klęczeć na kilka sposobów?

Znany z TikToka „Ksiądz z osiedla” po raz kolejny pokazał, że do tematu wiary można podejść również w wesoły sposób. Na nowym filmiku prezentuje rodzaje kleknięć w kościele. Niektóre z nich bardzo bawią internautów.

4 rodzaje klęknięć opracowane przez księdza Rafała.

  •  „z telemarkiem”
  •  ”szybko, żeby nie zasłonić”
  •  ”siema Boże”
  •  „ten właściwy”
ksiądz

i

Autor: TikTok/screen

„Ksiądz z osiedla” ma już ponad 60 tys fanów na TikToku. Jego kanał na YouTubie zgromadził natomiast 50 tys obserwatorów. Swoimi filmikami ks. Rafał zrywa stereotypy typowego polskiego księdza i w wesoły, nietuzinkowy sposób zachęca ludzi do wiary. TikToker nie boi się poruszać przy tym kontrowersyjnych tematów. Najpopularniejszymi filmikami księdza w social mediach są m.in. „Kiedy poszedłeś do seminarium, żeby… twoi kumple mieli jakiekolwiek szanse u dziewczyn” czy „Boże jak to się stało, że wróciłem cało z imprezy?”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE