Nadchodzące wydarzenia

Hip-Hop Festival w Gądeczu niedaleko Bydgoszczy! Znamy datę i szczegóły [ZDJĘCIA]

2023-03-30 7:48

To będzie najgłośniejsze powitania lata w województwie kujawsko-pomorskim. Startuje Hip-Hop Festival w miejscowości Gądecz, 15 km od Bydgoszczy. Wystąpią znani artyści, m.in. O.S.T.R., Gibbs, Lipa, Polska Wersja, Paluch czy Słoń. Bilety dostępne już w sprzedaży! Zobacz galerię zdjęć. Szczegóły poniżej.

festiwal

i

Autor: materiały prasowe

Muzyczna impreza rozpocznie się 24 czerwca 2023 w pierwszy dzień wakacji. Rusza festiwal muzyki hip hopowej w miejscowości Gądecz gm. Dobrcz nieopodal Bydgoszczy.

- Miejscem, w którym będziemy mieli zaszczyt was zaprosić jest przepiękny zielony teren agroturystyczny, który z połączeniem ciepłych dni oraz tym, ze festiwal znajduje się nad wodą sprawi, że koncert ten bedziecie wspominać jeszcze długo długo po nim – informują organizatorzy.

Dlaczego kot przymila się do podstawki na kubek

Dojazd na imprezę jest bardzo prosty – trzeba przejechać się drogą ekspresową S5, bądź (w przypadku podróży komunikacją miejską) MZK z Bydgoszczy (Fordon). Na miejscu na wszystkich zainteresowanych czekać będzie duży darmowy parking. Impreza zacznie się od godziny 16:00, potrwa do godz. 1.00 w nocy.

- Zdecydowanie będzie to najgłośniejsze powitanie lata w kujawsko pomorskim! Wystąpią tacy artyści jak: Paluch, O.S.T.R. , Lipa, Gibbs, Słoń oraz Polska wersja. Nie może was zabraknąć tego dnia z nami! - dodają organizatorzy.

Wstęp na imprezę jest od 16 roku życia. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej www.gadeczfestival.pl. Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE