Strzelectwo sportowe

i

Autor: Kapa65/CC0/pixabay.com

Ferie 2023. Bezpłatne zajęcia na strzelnicy w Bydgoszczy

2023-02-06 15:00

Młodzi bydgoszczanie mogą spróbować swoich sił w strzelectwie. To propozycja Zawiszy na ferie, które właśnie wystartowały w województwie kujawsko-pomorskim. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów mogą postrzelać uczniowie od 10 do 15 lat.

Wystrzałowe Ferie w Bydgoszczy. Młodzież może spróbować swoich sił na strzelnicy. Na Zawiszy można nauczyć się nowych umiejętności pod okiem profesjonalnych trenerów i to zupełnie za darmo.

- Wychodzimy do młodzieży z ofertą, by miło spędziła czas na naszej strzelnicy. Będą prowadzone zajęcia z instruktorami, trenerami mistrzostwa sportowego. Pogoda jest kapryśna i nie ma gdzie poślizgać się, pozjeżdżać na sankach, nartach. Zapraszamy młodzież od 10 do 15 roku życia do klubu na ul. Gdańską 163 - mówi Adam Graduszewski, prezes klubu strzeleckiego Zawisza Bydgoszcz.

Ferie na strzelnicy mają uświadomić młodzieży, na czym polega ta dyscyplina.

- Niektórzy są przerażeni, że dziecko dostanie broń. Nic bardziej mylnego. To sport bardzo bezpieczny, mało inwazyjny, dający dużo frajdy. Jeśli ktoś zobaczy, jak to jest, to będzie chciał zapisać się do klubu i dalej strzelać wyczynowo - przekonuje Graduszewski.

Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść od poniedziałku do piątku między 11.00 a 13.00. Udział jest bezpłatny. Zajęcia potrwają do 10 lutego.

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE