Ekipa Eska Summer City w bydgoskim pubie TRAVA [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-07-31 16:43

Była muzyka na żywo, pozdrowienia i świetna impreza. W ogródku letnim można było m.in. posłuchać młodych, uzdolnionych bydgoszczan.

Bydgoski Stary Rynek tętni życiem. Mieszkańcy spragnieni spotkań i muzyki chętnie odwiedzają letnie ogródki. W piątkowy wieczór ciężko tu znaleźć wolne miejsce.

- Korzystamy, bo nie wiemy, co będzie dalej z pandemią po wakacjach – powiedziała nam jedna z bydgoszczanek.

Restauratorzy dwoją się i troją, żeby umilić wakacyjny czas nie tylko dobrym jedzeniem, ale też tam, gdzie jest to możliwe, wprowadzają do swojego menu muzyczne klimaty.

Na wieczór z muzyką na żywo zaprosił nas pub Trava.

- Mamy dwóch bardzo, bardzo zdolnych chłopaków. Jest to Krzysztof i Gracjan, dwóch ambitnych licealistów, którzy właśnie idą na studia. Będą grać i śpiewać. Są to głównie covery polskie i zagraniczne. Jako lokal bydgoski wspieramy głównie bydgoskich artystów, ale też nie ograniczamy się i staramy się też na sierpień ściągnąć kogoś z okolicy. Młodych, ambitnych i chętnych, żeby się rozwijać – mówi Agata, menadżerka Travy.

Dodaje, że lokal jest otwarty przez cały tydzień. Tu w ogródku letnim można posłuchać muzyki na żywo. W ubiegły piątek (30.07) wieczór należał do dwóch młodych bydgoszczan, którzy zaserwowali mieszkańcom dobrze znane i lubiane dźwięki.

- Zespołem nie jesteśmy, ale od ponad roku muzykujemy sobie razem, czy w jakiś knajpach, czy na ulicy w różnych miastach. Bawimy się muzyką, po prostu sobie gramy. Ostatnio najczęściej gramy w Toruniu, w czasie wakacji trzy razy w Travie i myślę, że jeszcze parę razy zagramy – powiedział nam Krzysztof Zechner.

Młodzi bydgoszczanie chcą rozwijać swój muzyczny projekt i występować w bydgoskich lokalach. Obaj grają na gitarach od 7 lat.

- Gramy głównie covery. To jest szeroko pojęty pop, czasami uciekamy w takie bardziej niszowe gatunki, jakiś rock, przerabiamy często elektronikę. Można usłyszeć m.in. piosenki Eda Sheerana – mówi Gracjan Krauze.

A bydgoszczanie, którzy w piątkowy wieczór odwiedzili pub, podzielili się z nami swoimi wrażeniami z wakacji, mogli też pozdrowić swoich najbliższych na naszej antenie.

Pozdrawiamy m.in. Krzysztofa i jego rodzinkę i znajomych, Natalię, Anię. Energiczną Emilię, Olę i całą ekipę pań, które jak nam powiedziały - ,,resetują się” po magisterce.

Pozdrowienia także dla całego zespołu pubu Travka.

Do usłyszenia!

EKIPA ESKA SUMMER CITY W BYDGOSKIM PUBIE TRAVA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE