poszukiwany

i

Autor: mat. policji

Kryminalne

Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Trafi za kraty

2023-03-24 15:21

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Świeciu zatrzymali mężczyznę, na którego wydany był Europejski Nakaz Aresztowania. Jednak to nie jest jego jedyny powód do zmartwień.

We wtorek, 21 marca podczas patrolowania drogi S5 w miejscowości Nowe Marzy, przed godz. 9.00 funkcjonariusze świeckiej ,,drogówki” zauważyli szybko jadące audi. Postanowili zmierzyć jego prędkość. Kierujący audi, przekroczył dozwoloną prędkość o 48km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, kierowca został zatrzymany do kontroli.

Podczas rozmowy z 31-letnim kierowcą funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. Podejrzenia policjantów się potwierdziły. Mężczyzna w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu.

Plaga szczurów we Wrocławiu. Ten tłuścioch pływał w toalecie pani Renaty

Dodatkowo po sprawdzeniu 31-latka w systemach policyjnych, okazało się, że wystawiony jest na niego Europejski Nakaz Aresztowania. Na tym jednak nie skończyły się problemy obcokrajowca.

Prawo jazdy, którym się wylegitymował od razu wzbudziło wątpliwości co do jego autentyczności i zostało zatrzymane. Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnionych przestępstw oraz wykroczenia i trafił do aresztu gdzie poczeka na ekstradycję.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE