Dawid Okoński

i

Autor: materiały prasowe

Bydgoszczanie spełniają swoje marzenia! Młody muzyk wypuszcza kolejny przebój!

2022-11-24 13:37

Występowali już na jednej scenie m.in z Darią Zawiałow, Czesławem Mozilem, czy Margaret. Teraz bydgoski zespół Dawida Okońskiego prezentuje swój najnowszy utwór pod tytułem „Nie zmienisz mnie”. Premiera singla zaplanowana jest na 29 listopada.

Dawid Okoński – wokal, muzyka – Piotr Klimek, a wszystko podłożone do tekstu Bartosza Hoppe – dla tej trójki nie ma rzeczy niemożliwych. Jak sami zaznaczają – chcą przekazywać swoim fanom jak najwięcej pozytywnej energii i dobrej zabawy. Bydgoszczanie wypuszczają właśnie kolejny kawałek, którego premiera zaplanowana jest na 29 listopada.

„Nie zmienisz mnie“ to kolejna propozycja Dawida Okońskiego, który kontynuuje swoją nową ścieżkę. Charakterystyczny riff gitarowy, nowoczesne syntezatory, wciągająca opowieść i zostający w głowie refren, taki właśnie jest najnowszy singiel artysty.

Posłuchaj przedpremierowo fragmentu najnowszej piosenki Dawida Okońskiego

Fragment piosenki "Nie zmienisz mnie" Dawida Okońskiego:

Jak zaznaczają autorzy – nowy przebój to utwór o walce z samym sobą i o pracy jaką trzeba włożyć, by dać szczęście osobie. Mimo wielu trudnych decyzji, sytuacji życiowych należy żyć w zgodzie z sobą i podążać za głosem serca. Ono zawsze wskaże właściwą drogę i prędzej czy później utwierdzi w swoim przekonaniu.

Poprzedni, debiutancki singiel „Przed siebie” został odtworzony ponad 30 tysięcy razy. Możecie go posłuchać poniżej.

Ruszył Bydgoski Jarmark Świąteczny