Bydgoskie muzeum przygotowało Wirtualny Wieczór

2020-05-15 8:52

Gdyby nie było koronawirusa szykowaliby się do Europejskiej Nocy Muzeów. Impreza została przeniesiona na listopad, ale pracownicy Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy nie odpuszczają i w sobotę zapraszają na wirtualne spotkanie.

Tej wiosny bydgoszczanie mogą zapomnieć o spacerach między muzeami w ramach Europejskiej Nocy Muzeów. Plany pokrzyżowała epidemia. Jednak Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy zaprasza do Internetu i szykuje Wirtualny Wieczór. Spotkanie już w sobotę. 

- Gdyby nie epidemia, to w Muzeum Okręgowym trwałyby ostatnie, gorączkowe przygotowania do Europejskiej Nocy Muzeów. Nie możemy spotkać się na żywo, ale szykujemy namiastkę takiego spotkania w sieci - mówi Anna Laska z Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy. 

Placówka zapewnia, że goście poczują się jak na prawdziwej wystawie. 

- A nawet więcej, bo będzie okazja, by odkryć miejsca pozostające dla widzów ukryte. Nie zabraknie edukacyjnych atrakcji dla najmłodszych. Pozostałe atrakcje niech pozostaną niespodzianką - dodaje Anna Laska. 

Wirtualne spotkanie w sobotę. Wystarczy odwiedzić media społecznościowe placówki między 18.00 a 21.00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE