W braniewskim ogólniaku będzie funkcjonować poradnia

2021-09-23 0:49
W braniewskim ogólniaku będzie funkcjonować poradnia
Autor: www.pixabay.com

Trwają prace remontowe, które pozwolą na przeniesienie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej mieszczącej się obecnie przy ul. Kościuszki 105A w Braniewie do nowej siedziby.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przeprowadzi się do budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego przy ul. Sikorskiego 15 w Braniewie. Tam zajmie kilka pomieszczeń.

Prace adaptacyjne mają być ukończone do końca listopada. Dzięki zmianie siedziby znacząco poprawi się komfort pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dla dzieci i ich rodziców oraz warunki pracy dla pracowników poradni – mówi wicestarosta braniewski Krzysztof Kowalski.

W budynku LO im. Feliksa Nowowiejskiego wygospodarowano 14 pomieszczeń. Koszt przystosowania budynku to około 250 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Źródła kwasów omega-3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE