Unihokeiści z Płoskini wystapią na krajowych parkietach!

2020-02-13 14:40
KS Dragons Płoskinia
Autor: fanpejdż KS Dragons Płoskinia

W Łodzi odbył się II turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w unihokeju w kategorii junior młodszy. Zespół KS Dragons Płoskinia pokonał wszystkich rywali i tym samym zakwalifikował się do półfinału Mistrzostw Polski w unihokeju, który w połowie marca odbędzie się w Łochowie (woj. mazowieckie).

Tym razem Smoki pokazały, iż przygotowały się do meczy rewanżowych bardzo solidnie. Skupienie zawodników na boisku i dobra gra kadrowiczów przyniosła efekty. KS Dragons Płoskinia pokonał wszystkich rywali i wygrał ponownie II turniej eliminacyjny.

Wyniki:
KS Dragons Płoskinia – UKS Zryw Przykona — 4:1
UKS Nowa Łódź - UKS Aligator Chwarzno Gdynia — 3:5
KS Dragons Płoskinia – UKS Nowa Łódź — 5:3
UKS Aligator Chwarzno Gdynia - UKS Zryw Przykona — 10:4
UKS Zryw Przykona - UKS Nowa Łódź — 2:3
KS Dragons Płoskinia - UKS Aligator Chwarzno Gdynia — 7:3

KS Dragons Płoskinia zagra w półfinale Mistrzostw Polski w unihokeju, który odbędzie się 14-15 marca w Łochowie. Zawodnicy mają za sobą także wygrany Puchar Starosty Elbląskiego.
 

Klasyfikacja po II turnieju
1. KS Dragons Płoskinia — 15 pkt
2. Aligator UKS Chwarzno Gdynia — 12 pkt
3. UKS Zryw Przykona — 4 pkt
4. UKS Nowa Łódź — 4 pkt
 

Skład KS Dragons Płoskina:
Maciej Greń, Dawid Byczko, Kacper Trejmak, Piotr Hrybek, Szymon Hnatyszyn, Wojciech Rycko, Jakub Wąsowski, Patryk Kozikowski, Łukasz Maziuk, Szymon Lewandowski, Mateusz Kalinowski. Trener Marek Rarok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE