Strażacy z Braniewa nadal aktywnie walczą z pandemią

2022-01-28 8:08
Strażacy z Braniewa nadal aktywnie walczą z pandemią
Autor: arch. KP PSP Braniewo Najwięcej maseczek trafiło do siedziby Urzędu Miasta w Braniewie.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie już po raz kolejny zajęli się dystrybucją maseczek chirurgicznych z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Najwięcej maseczek, bo aż 85 tyś. sztuk trafiło do Urzędu Miasta w Braniewie, a wkrótce dostaną je mieszkańcy.

Maseczki chirurgiczne z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych zostały przywiezione przez strażaków do siedziby braniewskiej komendy, skąd zostały rozwiezione do miast i gmin na terenie powiatu braniewskiego.

Maseczki trafią do mieszkańców

Łącznie strażacy Państwowej Straży Pożarnej dostarczyli do siedzib poszczególnych samorządów 212 tys. sztuk maseczek, które wkrótce trafią do mieszkańców powiatu braniewskiego. Najwięcej maseczek, bo aż 85 tyś. sztuk przetransportowano do siedziby Urzędu Miasta w Braniewie. Strażacy z Braniewa zarówno zawodowi jak i ochotnicy od początku pandemii aktywnie wspierają walkę z koronawirusem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Najszybszy polski panczenista Piotr Michalski marzy o medalu IO
Sonda
Czy będąc w górach potrzebowałeś/aś kiedykolwiek pomocy ratowników?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE