"Niesamowity wszechświat" w braniewskiej bibliotece

2021-07-08 23:46
Niesamowity wszechświat w braniewskiej bibliotece
Autor: arch. MBP w Braniewie Wystawę można oglądać w godzinach pracy MBP w Braniewie do końca lipca.

Jeśli chcecie wiedzieć, czy spadające gwiazdy spełniają życzenia albo dlaczego niebo jest niebieskie, to jak najszybciej wybierzcie się w kosmiczną podróż razem z Miejską Biblioteką Publiczną w Braniewie.

Do końca lipca  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie można oglądać wystawę „Niesamowity wszechświat”, stworzoną do książki Karoliny Bąkowskiej o tym samym tytule. Kolorowe ilustracje wykonała graficzka Asia Gwis. Wystawa wypożyczona dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia. Można ją oglądać w godzinach pracy biblioteki.

Autorka: Karolina Bąkowska poświęciła się astronomii, ma doktorat z fizyki o tej specjalności. Już w wieku dwóch lat pytała, gdzie na niebie jest Kasjopeja oraz dlaczego Słońce świeci.

Ilustratorka: Asia Gwis – graficzka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, dyplom w 2000 r. w pracowni Grafiki Wydawniczej. Kocia mama i wielka miłośniczka podróżowania.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Sprawdź, jakie produkty są szczególnie groźne dla zdrowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE