Nie żyje żołnierz z 9 brygady z Braniewa

2022-01-27 10:08
Nie żyje żołnierz z 9 brygady z Braniewa
Autor: arch. 16DZ Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w Białowieży w pobliżu granicy polsko - białoruskiej.

Nie żyje żołnierz z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w środę 26 stycznia 2022 w Białowieży. Żołnierze z Braniewa wspierają tam straż graniczną w ochronie polsko - białoruskiej granicy.

22-letni żołnierz został znaleziony w parku w Białowieży z raną postrzałową głowy. Informację potwierdza w opublikowanym w internecie komunikacie 16 Dywizja Zmechanizowana.

"26 stycznia w okolicy Białowieży doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł żołnierz 9 Brygady Kawalerii Pancernej. Na miejsce zdarzenia wezwano Pogotowie Ratunkowe. Aktualnie czynności w tej sprawie prowadzi Żandarmeria Wojskowa pod nadzorem prokuratury. Według wstępnych ustaleń doszło do wystrzału z broni służbowej, w wyniku którego nastąpiła śmierć żołnierza. Do zdarzenia doszło przed przystąpieniem żołnierza do zmiany. Rodzina żołnierza została powiadomiona i objęta opieką psychologa".

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Kierowcy na celowniku policyjnego drona! Gigantyczne mandaty
Sonda
Ile znasz języków obcych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE