Frombork zaprasza zakochanych na Rynek Miejski

2021-02-12 23:54
Frombork zaprasza zakochanych na Rynek Miejski
Autor: arch. M-GOK Frombork Frombork gotowy na Walentynki.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku przygotował walentynkową niespodziankę, która pozwoli “ubarwić” zimowo-pandemiczną rzeczywistość. Na Rynku Miejskim wystawiono ramkę, która zachęca do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Fromborkiem w tle.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku postanowił zaprosić mieszkańców i nie tylko do wspólnej walentynkowej zabawy. Siłami instruktorów przygotowano ramkę ozdobioną symbolem Walentynek. Serca w różnych odcieniach czerwieni są ozdobą napisu: Kocham Frombork. W tygodniu poprzedzającym Święto Zakochanych ramkę wystawiono przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Fromborku, w weekend ramka została ozdobą miejskiego rynku.

Z walentynkową ramką wystawioną na Rynku Miejskim we Fromborku można zrobić sobie zdjęcie z Fromborkiem w tle. Chętnych Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku zaprasza dodatkowo do podzielenie się najciekawszymi ujęciami.

- Przybywajcie i pamiątkowe zdjęcia cykajcie – zachęcają organizatorzy,

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE