Ferie z Braniewskim Centrum Kultury w teatralnym klimacie

2023-01-20 0:46
 Ferie z Braniewskim Centrum Kultury w teatralnym klimacie
Autor: arch. BCK Dzieci nie trzeba zapisywać na zajęcia wcześniej.

Podczas zajęć przygotują scenografię, ozdoby oraz kukiełki, których użyją do stworzenia teatrzyku lalek. Tegoroczne ferie z Braniewskim Centrum Kultury upłyną w teatralnym klimacie.

Braniewskie Centrum Kultury to miejsce, w którym na co dzień funkcjonują sekcje artystyczne, w których „rodzą się talenty”. Artystycznego akcentu nie mogło też zabraknąć podczas tegorocznych ferii, które zaplanowano w teatralnym klimacie.

Zabawa w teatr

Ferie z Braniewskim Centrum Kultury w teatralnym klimacie to propozycja bezpłatnych zajęć skierowana do dzieci w wieku od 6. do 12. lat. Podczas spotkań zaplanowanych na wolny od szkoły czas uczestnicy teatralnych półkolonii wezmą udział w grach, zabawach oraz animacjach. Ponadto przygotują scenografię, ozdoby oraz kukiełki, których użyją do stworzenia teatrzyku lalek.

Terminarz spotkań

W ramach teatralnych ferii z Braniewskim Centrum Kultury odbędą się cztery kilkugodzinne spotkania: 25.01.2023, 27.01.2023, 31.01.2023 i 02.02.2023. Wszystkie zaczynać się będą o godz. 10:00 i potrwają do godz. 14:00. Dzieci nie trzeba zapisywać na zajęcia wcześniej. Opiekun zapisuje dziecko osobiście przed rozpoczęciem zajęć zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury tel. 55 506 50 20

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne
Sonda
Znasz tego rapera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE