Zostań w domu: Piłkarz Jagiellonii czasu nie marnuje. Ma dobrego towarzysza [WIDEO]

2020-03-26 9:20
Zostań w domu: Piłkarz Jagiellonii z żoną czasu nie marnują
Autor: https://www.instagram.com/ivan_runje/ Zostań w domu: Piłkarz Jagiellonii z żoną czasu nie marnują

Czy przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy z powodu epidemii musi oznaczać przerwę w treningach? Oczywiście, że nie. Tym bardziej, jeśli w domu ma się kompana, który zmotywuje do trzymania formy. Takiego właśnie ma pod swoim dachem piłkarz Jagiellonii, Ivan Runje.

Ivan Runje doskonale wie, jak dobrze spożytkować czas podczas akcji #ZostańWDomu. Co takiego robi? W mediach społecznościowych piłkarza pojawiło się nagranie z treningu, który obrońca Jagiellonii uprawia wraz ze swoją żoną. Trening Chorwata i jego partnerki robi wrażenie! Niejeden z nas wymiękłbym już po pierwszych kilku ćwiczeniach. Para jednak należy do szczególnie wysportowanych i dzielnie przechodzi przez kolejne wyzwania.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#stayathome #familyworkout #couplegoals #stayfit Post udostępniony przez Ivan Runje (@ivan_runje)

Przypomnijmy, że w związku z obecną sytuacją i stanem epidemii w Polsce odwołano wszystkie mecze Ekstraklasy. 

Mając na uwadze aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 24. i 25. kolejki Fortuna I ligi oraz II ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie - głosi oficjalny komunikat PZPN.

Nie oznacza to, że piłkarze, nawet zostają w domach, nie muszą dbać o zachowanie formy. Jak widać, Ivan Runje radzi sobie z tym całkiem nieźle i ma godną towarzyszkę ćwiczeń.

ESKA Top 5 odc. 113
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE