Wypadek w Grajewie. Zderzenie passata z rowerem. Jednoślad zajął się ogniem

2021-03-22 11:42
Wypadek w Grajewie. Zderzenie passata z rowerem
Autor: KPP Grajewo Wypadek w Grajewie. Zderzenie passata z rowerem

Na jednym ze skrzyżowań w Grajewie doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego - volkwagena passata oraz roweru spalinowego. W wyniku zdarzenia jednoślad się zapalił, a kierujący nim został zabrany do szpitala. Wcześniej kierujący osobówką prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście.

W poniedziałek, 22 marca, na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Krasickiego w Grajewie doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego z rowerem spalinowym. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do grajewskich policjantó około godziny 10.45. 

Czytaj też: Śmiertelne potrącenie rowerzystki na Podlasiu. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni kierujący passatem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerowi w wyniku czego doszło do zderzenia i w efekcie zapalenia się jednośladu - poinformowała Sylwia Gosiewska, oficer prasowa KPP w Grajewie. - Kierowca roweru spalinowego został przewieziony do szpitala.

Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Na miejscu pracują służby.

Wypadek w Grajewie. Objazdy

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Zorganizowano objazdy dla osobówek, które ze strony Białegostoku będą kierowane na ul. 9 PSK i Konstytucji 3 Maja. Ciężarówki jadące z Białegostoku - ul. Elewatorską, z Łomży ulicą Braci Świackich. Z Rajgródu objazd tylko dla ciężarówek przez Braci Świackich.

Raport z anteny 22.03, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE